אודות

איציק דור חי ונושם את עולמות הדיגיטל כבר למעלה מ- 15 שנים ונמצא בחזית הידע והטכנולוגיה של עולם הפרסום הדיגיטלי

מי אני?

איציק דור מומחה לפרסום באינטרנט וקידום אתרים ובעל ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בתחום. 

במשך שנים עסקתי במערכות מחשוב – ניהלתי צוותי פיתוח תוכנה ו- CRM בחברות מסחריות. עיסוק זה נתן לי רקע טכנולוגי מעמיק והבנה גדולה של תהליכים עסקיים בחברות.
הייתי בצד של הלקוח, חוויתי יחד עם הסמנכל"ים והמנהלים את האתגרים העסקיים שמולם עמדו ועזרתי להם למצוא פתרונות ממוחשבים מורכבים שעזרו לקידום העסקים. 

בד בבד ולכל אורך הדרך עסקתי גם בקידום אתרים ובפרסום באינטרנט, החל מקידום SEO אורגני מעמיק בגוגל ועד ביצוע קמפיינים ממומנים ומורכבים בגוגל ובפייסבוק. 

אל העסק שלי DOR.Z DIGITAL הבאתי המון ידע וניסיון וגם המון אהבה לתחום הפרסום באינטרנט. שילוב זה מאפשר לי לבנות פתרונות מושקעים ואיכותיים עבור לקוחותיי. 

בין לקוחותיי אפשר למצוא חברות מסחריות, יבואנים, עורכי דין, מעצבות פנים וחברות תוכנה. כולם מתמודדים עם תחרות גדולה (ובעצם מי לא?) ומילות מפתח תחרותיות בעולמות האינטרנט. 

אני בונה פתרונות מקיפים עבור לקוחותיי. החל מאיפיון צרכי הפרסום דרך איכות האתר ושיפורים נדרשים ועד רעיונות למיצוי עולמות האינטרנט.
אני מלווה את הלקוחות באופן אישי מתוך ראייה וכוונה לעזור ללקוח להגדיל את עסקיו ולהתרחב באמצעות הפרסום באינטרנט.

אני מריץ קמפיינים גדולים וקטנים החל מקמפיינים בתקציב של מאות שקלים בחודש ועד לקמפיינים לחברות גדולות עם תקציב דיגיטל של עשרות אלפי שקלים בחודש.

איציק דור פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
 successfully completed the Structured data for beginners course!